24 Ekim 2012 Çarşamba

Arkadaş Bul


Sevgi Kutusu Türkiye’nin en yeni Arkadaşlık sitesidir. Sevgikutusu.com’da yeni insanlarla tanışabilir, normal ve anlık (chat) mesajlaşmayla sohbet - muhabbet edebilir , detaylı arama özelliği sayesinde burcundan, tuttuğu takıma kadar aradığınız özelliklere sahip kişilere kolayca ulaşabilir ve evliliğe kadar uzanabilecek bir yolun ilk taşlarını atabilirsiniz. Herşeyden Önce Unutmayın Arkadaş Aramak hiç bukadar kolay ve güvenli olmadı.

Sevgikutusu.com Türkiye’nin en güvenilen, en ciddi Arkadaşlık ve eş bulma sitesi olarak tanınmak amacıyla yayın hayatına başlamıştır. Size Arkadaş Bul durmak üzerine kurulu sistemi. Siz değerli üyelerimizin isteklerini, beklentilerini karşılamak için kurduğumuz uzman teknik ve yönetim kadromuz sayesinde kısa süre içerisinde ulaşacağımıza yönelik güvenimiz tamdır. 

Sevgikutusu.com ‘a üye girişi yaparken yazdığınız parolanız 1024-bit SSL sertefikası ile enkripte edilir gerekli kontroller yapılmak üzere ilgili sisteme kriptolu şekilde gönderilir. Bunun şu demektir, nerde olursanız olun üye girişi yaparken içiniz rahat olabilir çünkü sizin dışınızda site yönetimi ve çalışanları da dahil olmak üzere hiç kimse parolanızı göremez. Arkadaş ararken paylaşımlı bilgisayarlarda dikkatli olunuz.

Üyelerimizin kişisel bilgileri konsunda bize tamamen güvene bilirler endişelenmemesi gerek bir diğer husus ise kişisel bilgilerinin gizliliği. Sevgikutusu.com üyelerinin profil bilgileri Google dahin hiçbir arama motorunda gözükmez Arkaş bulayım derken bilgileriniz başkaları ile paylaşmak zorunda kalmazsınız. Özelliklede fotoğraflarınızı istediğiniz kişilere gösterip göstermemekte tamamen sizin elinizde. İsterseniz tüm üyelere açabilir, dilerseniz sadece arkadalarınızın görmesine izin verirsiniz. Veya resimlerinizi şifrele ile sadece görmesini istediğiniz kişilerlerin erişimine sunarsınız..

Arkadaş bulmak konusunda size öğütler vermek yerine size sevdiğinizi bulan bulduğu arkadaşıda üzmeyen yenilikçi bir Arkadaşlık sitesi olduğu gibi arkadaşında sitesidir. Bütün her keze hitab etmesinin ötesinde sevgi kutusunun içinde tıpkı arkadaşta olduğu gibi Sevgi ile yoğrulmuş içten Arkadaş canlısı bir kalbin attığını ve bu kalbin arkadaş bulmak için her gün siz değerli üyelerimize hizmet vermek için canla başla çalıştığını unutmayınız. arkadaş bulmaktan fazlasını yapar hayatınıza sevginin kırmızını aklınıza ilhamı bakışlarınıza canlılığı katar. Sadece arkadaş arayarak ve arkadaş bularak bunların olduğuna inanmak zorsa şaşıracaksınız.

Bir çoklarının aksine sizler bizim için büyülü bir dünyanın kapılarını açarken bilerde sizin için sizin hayatınızda sadece bir arkadaşlık sitesi olarak değil hayatınıza ilişkilerinize yönveren aşkı size bir pencereden sunun bir arkadaşlık ve mutluluk fırsatı olmak istiyoruz. bu doğrultuda bizimle geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde kullanmanıza olanak sağlıyacak şekilde düzenlediğimiz sevgikutusu ardaaşınızıda arkadaşlarınızıda yada yeni tanıdığınız arkadaşıda bulmakta tanımakta ve aramakta kullanıcağınız bir araç olmaktan öte duygularla size hitabet eden somutlaşarak arkadaş bulmanızı sağlayan tatlı ve keyifli yaşamınızdan bir parça olmak isiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder